Lajme

Rezultat i ngushtë në Viti mes LDK-së dhe VV-së

Nga numërimi i 74% të votave në komunën e Vitisë, Sokol Haliti i LDK-së po prin me rreth 200 vota apo 50,76% raporton Gazeta Express.

Arsimi Ademi i VV-së është i dyti me 49,24% ose 6.048.

Related posts
Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *