LajmeShow Bizz

Reperi shqiptar për Berishën e Haradinajn: Jam me ju deri në fund

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi i njohur shqiptar ka shprehur përkrahjen për Sali Berishën dhe Ramush Haradinajn.

Stresi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagam, në të cilën shfaqi dy politikanë shqiptarë, shkruan lajmi.net.Bëhet fjalë për Sali Berishën dhe Ramush Haradinajn, për të cilët tha se do t’i mbështesë deri në fund.

“Unë jam me ju deri në fund”, ka shkruar Stresi në gjuhën franceze.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Stresi është “Big Booty” në bashkëpunim me Don Phenom, Anxhelo Kocin dhe Flor Banën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet