Show Bizz

Reperi shqiptar lirohet nga burgu pas disa muajsh

Reperi gjilanas, Blleki prej më shumë se katër muajsh u zhduk nga jeta publike dhe gjatë kësaj kohë nuk postoi asgjë në rrjetet sociale.

Jo zyrtarisht u tha se arsyeja është arrestimi i tij nga policia për posedim të substancave narkotike.

Nuk dihet nëse i ka lënë prapa tërësisht problemet me drejtësinë por një gjë është e sigurte ai ka rifituar lirinë.

Këtë e ka lënë të kuptohet përmes rrjeteve sociale ku ka postuar pas daljes nga burgu, ku qëndroi për disa muaj këtë radhë duke sqaruar edhe raportin me PINT pas fshirjes së disa projekteve të tij nga kanali zyrtar i label-it.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Show Bizz

Sa para fiton Olsa nga ‘Për’puthen’?

Show Bizz

Askush nuk e dinte që ky këngëtar është vëllai i Alban Skënderaj

Show Bizz

Prindërit e 5-vjeçarit që vdiq ditë më parë: Ditën kur u varros u shfaq diçka në qiell