Sport

Rënditja tabelare e Superligës, pas takimit të sotëm

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan BlicMedia.

Drenica dhe Gjilani janë pērballur në stadiumin “Bajram Aliu” të Skenderajt.

Kjo sfide èshtë mbyllur me rezultatin 0:0. /BlicMedia.net

Rënditja tabelare.

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça '89 - Ballkani: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Sport

Ka gol në ndeshjen, Trepça '89 - Ballkani

Sport

Prishtina - Gjilani: Mbyllet pjesa e parë e përballjes

Sport

LIVE LIGA E PARË