Sport

Rënditja tabelare e Superligës, pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar të dyja ndeshjet e ditès së sotme në kuadër të xhiros sē tretë, shkruan BlicMedia.

Feronikeli – Drenica dhe Trepça ’89 – Llapi, ishin sfidat e sotme në Superligën e Kosovës.

Në Drenas, Feronikeli dhe Drenica kanë barazuar me rezultatin 2:2, ndërsa në Mitrovicë, Trepça ’89 ka shènuar fitore ndaj Llapit me rezultatin 1:0. /BlicMedia.net

Rënditja tabelare.

Postime të ngjajshme
Sport

Mësohet edhe orari: Ja kur luhen ndeshjet dhe cila transmetohet në Klan Kosova

Sport

Kryetari i Suharekës publikon fotografi me Ismet Munishin pas triumfit të Ballkanit ndaj Dritës

Sport

Fushë Kosova – Bashkimi i Koretinit, ja se cila skuadër ka fituar në derbin

Sport

Ronaldo i befason të gjithë me pamjen e re