Show Bizz

Remzie Osmani i reagon Dua Lipës, vallëzoi nën tingujt e këngës së saj

Ylli i muzikës, Dua Lipa aktualisht ndodhet për pushime në Shqipëri.

Në bregdetin shqiptar, interpretuesja e shumë hiteve po argëtohet me muzikë popullore.

Ndërkohë, sot ka publikuar një video duke vallëzuar me këngën e Remzie Osmanit teksa kjo e fundit e ka publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram postimin e saj.

“Kënaqësi me e pa se si një yll boteror si Dua, është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhen e besa as muzikën shqipe, faleminderit Dua je yll”, ka shkruar Remzie Osmani madje i komentoi edhe ne videon e publikuar ne profilin e saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës