Show Bizz

Remzia me fjalët më të mira për burrin e saj

Remzie Osmani është një emër i dalluar në të gjitha aspektet.

Si në jetën profesionale ashtu edhe në karrierën e saj, këngëtarja në fjalë gjithmonë godet në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Me disa momente të lumtura, ajo ka uruar burrin e saj me fjalët më të mira për ditëlindjen e tij.

“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet”, ka shkruar ajo sipër imazheve të mrekullueshme.

Pa dyshim, pranoi urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer

Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve