Sport

Real Madridi më të kompletuar ndaj Chelseas, i kthehen dy futbollistë shumë të rëndësishëm

Real Madridi zhvillon nesër ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve ndaj Chelseas.

“Mbretërit” kanë publikuar listën e të ftuarve për takimin në “Alfredo di Stefano”.

Rikthimi i Toni Kroosit dhe Eden Hazardit bie në sy në këtë listë. Padyshim se me këta dy lojtarë të grumbulluar, Zidane do të jetë më i qetë.

Megjithatë, mungesa e Mendyt do të jetë hendikep për fazën defanzive, duke e ditur se në mbrojtje mungon edhe kapiteni Sergio Ramos.

Lista e plotë të të ftuarve:

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina dhe Llapi kanë siguruar tashmë daljen në Evropë, ja sa para do t’i fitojnë

Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të

Sport

Joshua – Fury, konfirmohet data e duelit të shumë pritur