Sport

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madrid dhe Valladolid.

‘Los Blancos’ e nisën mirë edicionin e ri të La Liga-së në fitoren 1-3 ndaj Celta Vigos.

Ekipi i Zinedine Zidane është në kërkim të trepikëshit të ri dhe përballë do ta ketë Valladolidin.

Ndeshja fillon në orën 19:00, kurse 11-shet startuese mund t’i shihni më poshtë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv