.
Sport

Real Madrid me dy mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj PSG-së

Skuadra e Real Madridit nesër e mirëpret PSG’në në “Santiago Bernabeu”, me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Paris përfundoi me fitoren e ekipit të PSG’së me rezultatin minimal 1:0, shkruan GazetaBlic Sport.

Në duelin e nesërm, skuadra e Realit nuk mund të llogarisë në shërbimet e dy futbollistëve mjaft cilësor.

Ferland Mendy dhe Casemiro janë të suspenduar, shkaku i kartonave dhe janë mungesa e madhe e Ancelottit në këtë sfidë.

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit