Sport

Real Madrid apo Barcelona, ky është vendimi i fundit nga Neymar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Neymar është emri më i përfolur i javës së fundit të afatit kalimtar të verës.

Ylli brazilian ka vendosur të largohet nga Paris Saint-Germain derisa kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona.

Por, sipas mediave spanjolle, Neymar nuk ka dyshime në lidhje me klubin ku dëshiron të luajë në edicionin e ri, transmeton lajmi.net.

Neymar ka njoftuar klubin francez se dëshiron të rikthehet te Barcelona.

Edhe pse kërkohet edhe nga Real Madrid e së fundmi ishte përmendur edhe si objektiv i mundshëm i Juventusit, Neymar dëshiron transferimin te skuadra nga Camp Nou.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv