Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Mbrëmja e djeshme u komentua gjerë e gjatë pas hyrjes së Romeos në vend të Donaldit në shtëpi dhe reagimin e banorëve kur e kuptuan se kush ishte.

Këto pjesë të këtyre skenave janë bërë virale në rrjet dhe kanë ngjallur reagime të ndryshme nga të gjithë.

Këtë gjest emocionues e ka përkrahur edhe nëna e Beatrix Ramosaj, Antigona e cila përmes një postimi në rrjetet sociale e duartrokiti këtë skenë.

Kujtojmë se, nëna e Beatrix Ramosaj e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.