Sport

Reagon Munishi: Lamtumirë Suharekë, e ka një lutje edhe për mediet

Ballkani e ka zyrtarizuar shkëputjen e marrëveshjes me trajnerin e mirënjohur kosovar, Ismet Munishi.

Pas një viti e gjysmë në Suharekë, Munishi nuk do të jetë më trajner i Ballkanit, raporton “Zeri.info”.

Skuadra suharekase ishte paraqitur në mënyrën më të mirë të mundshme nën drejtimin e Munishit, derisa Ballkani u kualifikua për herë të parë në histori të klubit në finalen e Kupës së Kosovës.

Madje, “Xhebrailat” shquheshin edhe për futbollin e bukur.

Lamtumirë Suharekë
Falemderit për respektin dhe mikpritjen Suharekas .
Sot me Presidentin Arsim Kabashi u dakorduam ti ndajmë rruget dhe e falemderoj për korrektësi gjat gjithë bashpunimit dhe poashtu ishte shumë korrekt në bisedime per anen financiare dhe kompenzimin e kontrates.
I lus mediat të mos atakohet klubi imë dhe Presidenti.
Fc Ballkanit , Xhebrailave dhe lojtarve te mi të dashur ju dëshiroj suksese ne rrugen drejt Titullit .
Jam shumë krenar me punen time
Jam shumë krenar me ate qka arritem deri ketu.

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët e skuadrës së madhe shqiptare reagojnë ashpër ndaj presidentit të klubit

Sport

Mirel Josa kthehet përsëri, do ta drejtoj skuadrën e madhe

Sport

A ka nevojë Kosova për stadium nacional? Ky është mendimi i Afrim Tovërlanit

Sport

Malisheva triumfon në miqësoren e Antalise kundër skuadrës ukrainase