Sport

Reagon Leart Paqarada pas largimit të Bernard Challandes nga Kosova

Mbrojtësi i njohur kosovar, Leart Paqarada ka reaguar pas shkarkimit të Bernard Challandes.

“Faleminderit dhe fat të mbarë trajner”, shkroi Paqarada në një postim në rrjetin social, Instagram.

Vlen të theksohet se Paqarada nuk është grumbulluar në disa ndeshje të fundit, pasi kishte bërë të ditur se nuk do të vijë tek Kosova për sa kohë që Challandes është pjesë e ‘Dardanëve’.

Pritet të shihet nëse Paqarada do të ftohet nga trajneri i ardhshëm i Kosovës…

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf