.
Lajme

Reagon infermierja që keqtrajtoi të moshuarën në Pejë

Videoja ku një e moshuar keqtrajtohet nga një punonjëse në shtëpinë e të moshuarve në Pejë ka shokuar mbarë opinionin publik.

Punonjësja në fjalë, Aurona Pelaj, para se të ndalohej nga policia e ka publikuar videon në rrjete sociale me mbishkrimin: Marre!

Ajo e konsideron veprim të turpshëm publikimin e videos pasi justifikohet duke thënë “kjo video ka kohë”, ndërsa më pas shton: Gjëra të pavërteta!

“Kjo video ka kohë. Kam kërkuar falje për trajtimin e zonjës. Kam një jetë private, ju lutem mos shpërndani gjëra të pavërteta”, shkruan Pelaj.

Olti Curri e ka publikuar reagimin e saj duke shkruar: Dhunuesja quan marre publikimin e videos sepse paska kërkuar falje? Këtu cmenduria po kthehet në normalitet dhe jemi të gjithë të rrezikuar. Ai që do na masakrojë nesër mua apo ty kërkon t’i respektohet imazhi dhe quan turp denoncimin.

Related posts
Lajme

Kush mori pjesë në varrimin e Sokol Halilit, që vrau gruan shtatzënë dhe më pas vetën?

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Sokol Halili vret veten

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vrasja e 35-vjeçares, motra e madhe ndan detaje të reja

Lajme

Momenti kur Hamide Magashi pa ish-burrin në oborr, ja çfarë ka rrëfyer gruaja që ishte me të