Sport

Reagon familja e Messit, sulmojnë klubin për largimin e Leos

Më në fund ka ardhur një reagim nga familja e Lionel Messit për largimin e tij nga Barcelona.

Ka qenë babai i Leos, Jorge Messi i cili njëherësh është edhe menaxher i lojtarit i cili ka atakuar Barcelonës pas largimit e të birit.

Jorge, ka hedhur akuza ndaj klubit duke thënë se atyre më shumë iu ka konvenuar largimi i 34 vjeçarit dhe se ata po derdhin “lot krokodili”.

“Largimi i Messit i konvenon Barcelonës”, ka thënë Jorge Messi i cili nuk ishte i befasuar me lajmin që djali i tij nuk ka vazhduar me klubin.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar