Lajme

Reagon edhe LDK pas zgjedhjes së Memli Krasniqit kryetar i PDK-së

Edhe nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) reaguan pas zgjedhjes së Memli Krasniqit në krye të PDK-së.

Në Konventën e 10-të të Partisë Demokratike të Kosovës, u zgjodh kryetar Memli Krasniqi. Nga 476 delegatë prezentë që votuan 7 nga ta ishin kundër dhe 1 abstenoi.

Së fundi, Bajram Gecaj i LDK-së, me anë të një postimi uroi Krasniqin, duke vlerësuar se tashmë u bë më mirë se që ishte.

https://www.facebook.com/bajram.gecaj.1/posts/875501976675209

Postime të ngjajshme
Lajme

Përhapja e variantit Delta, a do të ketë sërish mbyllje totale në vend

Lajme

Bëhuni gati për temperatura të larta, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian