Sport

Reagon ashpër Llapi: Nuk e dimë a jemi në Suharekë apo në Serbi!

Klubi i Llapit ka reaguar ashpër pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes Ballkani – Llapi.

Suharekasit e kanë mbyllur pjesën e parë me epërsi 1-0, shkruan Gazeta Olle.

Mirëpo, ka pasur përleshje mes futbollistëve, ku edhe dy prej tyre u ndëshkuan me karton të kuq.

Në postim thuhet se janë sulmuar futbollistët dhe zyrtarët e klubit, e presioni është i vazhdueshëm nga shikuesit.

Postimi i plotë nga KF Llapi:

Përfundon pjesa e parë:
FC Ballkani – KF Llapi 1:0
Nuk e dimë a jemi në Suharekë apo në Serbi!
Kjo është turpi i vitit 2021, turpi i futbollit!
Sulmohen zyrtarët dhe futbollistët e Llapit, ka presion të vazhdueshëm nga shikuesit jashtë stadiumit që kalojnë mbi 300 të pranishëm!

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina dhe Llapi kanë siguruar tashmë daljen në Evropë, ja sa para do t’i fitojnë

Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të

Sport

Joshua – Fury, konfirmohet data e duelit të shumë pritur