Lajme

Reagon Adem Grabovci: Nuk kam pranuar ftesë nga Specialja

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci ka thënë se nuk është kontaktuar fare nga Gjykata Speciale.

Ish-ushtari i UÇK-së, Grabovci ka thënë se smirëzinjtë dhe aleatët e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq, ndërsa dashamirët, do i gëzoj ky lajm se nuk është kontaktuar nga askush.

Lexoni postimin e plotë: 

“Pas një deklarate të ‘budallakavt’ të Milaim Zekës, se kinse më është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale, për të iu përgjigjur shqetësimeve të të gjithë miqve e dashamirëve, ju njoftoi se:

Asnjëherë gjerë me tani, as nuk jam kontaktuar nga askush, e lëre më diçka më shumë.

Smirëzinjtë dhe aleatet e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq. Dashamirët, do i gëzoj ky lajm.

E ftoj Milaimin, që të paktën familjarët t’i kursej nga këto deklarata sharllataneske….se Ne jemi mësuar më këto paraqitje të tilla”, shkruan Grabovci.

Postime të ngjajshme
Lajme

Lajm i mirë: Mblidhen 100 mijë euro për shërimin e të riut nga Suhareka

Lajme

Kushdo që e shihni këtë person, lajmërojeni menjëherë policinë

Lajme

Humb betejën me COVID-19, mjeku i njohur kosovar

Lajme

Kjo është procedura për tërheqjen e 10-përqindëshit nga Trusti