Show Bizz

Reagimi i Atdheut pasi Sara u ‘deklarua’ beqare

Atdheu reagoi pas postimit të Sarës.

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj u larguan nga emisioni “Përputhen” si çift, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ishte Sara ajo e cila me anë të disa postimeve, ka lënë të kuptohet se i ka dhënë fund lidhjes me Atdheun.

Fillimisht me një postim tha se nuk i beson askujt, e më pastaj postoi emojin e një gjarpri, kurse krejt në fund tha se ndjehet sikur është “106% beqare”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Çfarë i bëri Xheri Blerona Zeqirit kur ajo shkoj për herë të parë në “RTV 21”

Show Bizz

Blerona Zeqiri tregon se si u shndërrua në një nga femrat më të bukura kosovare

Show Bizz

Moderatoret e njohura shqiptare përplasen mes vete pas intervistës

Show BizzSport

Modelja e njohur shqiptare shikon nga afër ndeshjen Itali-Turqi, sjell pamje nga ‘Olimpico’