Sport

Reagimi i ashpër i Munishit pas humbjes së Kosovës

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ka reaguar ashpër pas humbjes së sotme të Kosovës.

“Dardanët” nuk dinë për fitore prej më shumë se një vit, derisa sot u mposhtën në miqësore nga Shqipëria (2:1).

Munishi, i cili e drejton Ballkanin e Suharekës, ka shkruar në rrjetet sociale mes të tjerash se futbollistët e Kosovës “kanë gjetur but dhe po bëjnë hajgare”.

Postime të ngjajshme
Sport

Statistikat e Ronaldos dhe Messit në listën e ngushtë për formacionin e vitit

Sport

Barcelona e do Shkodran Mustafin në janar

Sport

ZYRTARE: Peja bëhet me kryetar të ri

Sport

UEFA publikon listën me kandidatët për ekipin e vitit