Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar 2 viktima nga COVID-19, raporton Gazeta Express.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar 17 raste të reja me COVID-19.

Ndërsa, janë shëruar 12 persona.

Deri tani në Kosovë, 107 mijë 785 e persona janë infektuar me këtë virus.

Ndërsa, 2 mijë e 260 kanë vdekur si pasojë e koronavirusit.

https://www.facebook.com/IKSHPK

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari në kërkim, dyshohet se mashtroi për një rast të shërimit jashtë vendit, flasin Prokuroria dhe vetë ai

Lajme

Arrijnë në Kosovë 38 mijë e 400 doza tjera të vaksinës AstraZeneca

Lajme

Me kaq vite burgim mund të dënoheni për zjarrvënie të qëllimshme

Lajme

KEDS njofton për zonat që do të kenë mungesë të energjisë elektrike