Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete

Nga 77 raste sa janë raportuar si të infektuar gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin, vetëm në kryeqytet janë raportuar 46 raste.

Në vendin e dytë është komuna e Fushë Kosovës 7 raste, e pas saj renditet komuna Gjakovë 5 raste, komuna Vushtrri 4 raste, komuna Gjilan 3 raste, komuna Mitrovicë 3 raste, komuna Deçan 2 raste, komuna Drenas 2 raste, komuna Podujevë 2 raste dhe me nga një rast komunat Ferizaj, Lipjan dhe Shtime./IndeksOnline/

Postime të ngjajshme
Lajme

Jep dorëheqje drejtoresha e Klinikës së Pulmologjisë

Lajme

Çka dihet deri tash për avullimin e 2 milionë eurove?

Lajme

Këshilli i Sigurimit bën thirje: Dialogu të jetë konstruktiv

Lajme

IKSHPK, 1 mijë 770 numri i rasteve aktive