Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Një rast i vdekjes dhe 16 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në vend, raporton Express.

Për konfirmimin e këtyre rasteve ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, përmes një postimi në Facebook.

Ministria ka njoftuar edhe për shërimin e pacientëve. Aktualisht, në gjithë vendin janë raste aktive.

Të dhënat e detajuara mund të i gjeni në linkun:

https://datastudio.google.com/embed/reporting/2e546d77-8f7b-4c35-8502-38533aa0e9e8/page/MT0qB?fbclid=IwAR2j01DQPFqWl1d-rZ_gSAWcCw4-9_O_tUjAwcpIdsg0TAAL27g1BiYGD4I

Related posts
Lajme

Sallahu tregon pse nuk u takua me Hashim Thaçin e Kadri Veselin gjatë vizitës në Hagë

Lajme

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *