Sport

Rashica ndan disa kujtime të veçanta

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Milot Rashica ka vendosur të ndajë disa kujtime të veçanta me gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ylli i Kosovës, që paraqitet në radhët e Werder Bremen në Bundesligë, ka publikuar një ‘Instastory’ me gjitha fanellat që ka veshur në karrierën e tij.

Të gjitha ato fanella janë të rëndësishme për Rashicën, dhe pasi në vete kanë kujtime të veçanta.

Gjithçka fillon me numrin 26 te Llamkos Kosovs, kur Rashica debutoi si i ri, për të vazhduar me Vittessen.

Sot Rashica te Kosova mban numrin 7, numër të cilin do ta mbajë edhe te Werder Bremen nga sezoni i ri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv