Sport

Rashica mund ta bëjë një transferim befasues në Gjermani, ky është klubi që ka shfaqur interesim për yllin kosovar

Saga e Milot Rashicës vazhdon me kosovarin që nuk dihet se ku do të transferohet kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në mbylljen e afatit kalimtar

Bayer Leverkusen është klubi i fundit që është futur në garë për shërbimet e yllit kosovar, shkruan Reporteri.net

Rashica thuhet se ka refuzuar ofertën për t’iu bashkuar Aston Villës shkaku i pagës që i ka ofruar klubi anglez.

Por, tani është Leverkuseni që dëshiron shërbimet e Rashicës sipas mediave në Gjermani.

Leverkusen e sheh Rashicën si zëvendësues të mundshëm të Leon Bailey, i cili pritet të ndërrojë ambient.

Werder Bremen dëshiron rreth 25 milionë euro për ta lënë të lirë 24 vjeçarin nga Vushtrria.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin