Sport

Rashica do të vijë në Kosovë për të mbështetur bashkëlojtarët kundër Çekisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mesfushori Milot Rashica nuk do të jetë në gjendje t’i ndihmojë Kosovës në dy ndeshjet e ardhshme kundër Çekisë dhe Anglisë për shkak të lëndimit.

Anëtari i Werder Bremenit, pritet të mungoj të paktën edhe 10 ditë. Megjithatë kjo nuk e ka penguar atë që të vijë në Kosovë për të përkrahur bashkëlojtarët për ndeshjen e ardhshme.

Rashica do të jetë në Prishtinë të shtunën për këtë ndeshje që mund të jetë vendimtarë për “dardanët”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv