Sport

Rashica debuton me fitore tek Norwich City

Ylli i Kosovës, Milot Rashica ka debutuar me ekipin e Norwich Cityt në ndeshjen miqësore kundër King’s Lynn Town.

Ekipi i Rashicës shënoi fitore me rezultat 3:1.

Rashica luajti 45 minuta dhe pastaj u zëvendësua nga Idah. Sipas mediave angleze futbollisti i Kosovës ka pasur një paraqitje të mirë në debutim.

Postime të ngjajshme
Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko

Sport

Shkëndija emëron trajnerin e ri