Lajme

Ramush Haradinaj i rrethuar nga gratë, lëshohet pak në vallëzim me një këngë të Dua Lipës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, përgjatë dy viteve sa ka qëndruar në krye të qeverisë, nëpër tubime të ndryshme ku ka marrë pjesë, shpesh herë ia ka thënë edhe këngës.

Videot ku Haradinaj shihej teksa këndonte bëheshin virale nëpër rrjete sociale dhe qarkullonin gjithandej.

Megjithatë duket se kreu i AAK’së nuk e ka ‘talent’ vetëm këndimin. Ai në një organizim të “Global Woman”, është parë teksa ia hedh paksa valles me disa të pranishme në këtë organizim, shkruan Gazeta Express.

Haradinaj kërcen nën tingujt e këngëve të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipas. /GazetaExpress/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat