Lajme

Ramush Haradinaj i kthehet ‘zakonit të vjetër’, ia thotë këngës

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, prapë i ka shprehur aftësitë e tij në këndim.

Kësaj radhe gjatë një ndeje, ku deçanasi u është bashkëngjitur rapsodëve në këndimin e disa këngëve folklorike.

Aty shihet Haradinaj i ulur në sofrën e mbushur me mish e birra, duke e “kallë atmosferën”.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet