Sport

Ramiz Sadiku – Fushë Kosova: Përfundon spektakëli me shumë gola

Plotë 9-të gola janë shënuar në ndeshjen e parë të javës së katërt në Ligën e Parë, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e ditës së sotme ndërmjet Ramiz Sadikut dhe Fushë Kosovës në kuadër të Grupit B ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultat prej 5:4.

Ky takim është i pari i kësaj xhiroje ndërsa nesër do të zhvillohen edhe tetë takime të tjera të Ligës së Parë.

GRUPI B

FT: Ramiz Sadiku 5:4 Fushë Kosova

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf