Lajme

Ramiz Lladrovci flet për garën për kryetar të Skenderajt: Sami Lushtaku do të tërhiqet në minutat e fundit

Ramiz Lladrovci ka dal hapur në përkrahje të kryetari të Skenderajt, Bekim Jashari.

Lladrovci ka thënë se është kundër çasjes së Sami Lushtakut dhe ka thënë se në fund të fundit Lushtaku do të largohet nga kandidimi për kryetar të Skenderajt.

Sidoqoftë kjo është vetëm një teori e Lladrovcit, pasi Lushtaku ka thënë se është i sigurt për fitore në vendlindjen e tij. /reporteri.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve me COVID-19

Lajme

KQZ tregon procedurat për ndërrimin e qendrës së votimit

Lajme

I nxehti ekstrem kufizon punën jashtë, nga ora 12:00 deri në 16:00 kufizohet lëvizja

Lajme

Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin