Lajme

Ramiz Lladrovci “diss” politikanëve: Si 18 vjeçar kam pasur kerr në vlerë 18 mijë euro

Kreu i Drenasit, Ramiz Lladrovci, që po kërkon edhe një mandat të dytë ia ka bërë një “diss” krejt politikanëve, konkretisht atyre që janë pasuruar paslufte.

Lladrovci ka thënë se kur i ka qenë 18 vjeçar ka pasur veeturë në vlerë 18 mijë euro, shkruan Kosova Ime.

“18 vjet kur jam kanë, unë kam pas kerr me vlerë 18 mijë euro kur nuk kanë pas as kryetarët e komuanve”, ka deklaruar ai.

Kujtojmë se Lladrovci zyrtrisht ka shpallur kandidaturën edhe për një mandat për kryetar të Drenasit. /Kosova Ime/

Postime të ngjajshme
Lajme

Dyshohet se koronavirusi i ri ka mbërritur në Kosovë

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

Lajme

Moti për sot dhe ditët e ardhshme

Lajme

Kështu do të votojnë personat me COVID-19 në zgjedhjet e 14 shkurtit