Lajme

Rama zbulon mesazhet që i erdhën në celular pasi bëri vaksinën anti-COVID

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ishte sot në ambientet e stadiumit “Air Albania”, ku pa nga afër procesin e vaksinimit kundër Covid-19.

Rama ka zbuluar edhe mesazhet që i kanë ardhur në celular, pasi ka bërë vaksinën anti-COVID. “Më vinin mesazhe ‘hë mirë je, mirë je’”, tha Rama.

Ndërkohë, Manastirliu tha se ditën e sotme janë planifikuar 60 mjekë e infermierë dhe epidemiologë.

Nga ana tjetër, Silva Bino tha se asnjë dozë nuk është e humbur dhe se organizimi është bërë në mënyrë të tillë që çdo person të vaksinohet në kohën e duhur.

Postime të ngjajshme
Lajme

Pse t’mos dalim edhe të bukur në fotot për 14 Shkurtin: Kurti, Vitia, Konjufca

Lajme

Apeli heq dënimin e përjetshëm për personin që vrau shokun e tij

Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me koronavirus

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid-19