Lajme

Rama surprizohet nga tri gra nga Kosova, Maqedonia e Mali i Zi: Në derë të hotelit në New York m’u drejtuan shqip

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një video ku shihet duke u surprizuar nga tri gra në derë të hoteli në New York, të cilat i’u drejtuan Ramës në gjuhën shqipe.

“Vjen robi nga Shqipëria në hotel në New York tek dera dhe ja se çka gjen. Tre menaxhere nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, që i thojnë në shqip ” A e bëjmë një foto”, shkruan Rama.

Mirëpo, siç shihet ata nuk kanë bërë foto, por shkrimit Rama i ka shoqëruar një video.

Vjen robi nga Shqipëria në hotel në Nju Jork dhe mu tek dera, ça gjen? Tre menaxhere nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, që i thonë shqip: “A e bajm nji foto?”😁 #ILOVEALBANIA❤️👐🏿

Posted by Edi Rama on Monday, September 23, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat