Lajme

Qytetari nervozohet dhe shqyen tiketën e policisë, publikon pamje se u gjobit për xhama të zi pa i pasur fare

Një qytetar në Prishtinë ka vendosur që të shqyejë tiketën të cilën ia shkroi Policia e Kosovës në trafik.

Arsyeja pse ai vendosi të bëjë një gjë të tillë është se sipas tij po gjobitet për diçka që s’është e vërtetë.

Ai është gjobit për kinse vendosje të “Xhamave të zi” në veturë, por që në fakt vetura të cilën drejton nuk vërehet të posedojë xhama të zi.

Madje i njëjti këtë e ka dëshmuar edhe përmes një video ku shihet qartë se xhamat janë natyral dhe se mund të shihet pa asnjë problem përmes tyre.

Se pse vendosën zyrtarët policorë të gjobisin qytetarët në fjalë për “XHAMA TË ZI”, mbetet e paqartësuar.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *