Lajme

Qytetari fyen dhe shanë hoxhë Shefqet Krasniqin, e quan “laper”

Një deklaratë e hoxhë Shefqet Krasniqit bëri që e tërë Kosova të flas. Ai tha se gratë e kanë vendin në kuzhinë e burrat në oda dhe kjo ngjalli reagime gjithandej. Këtë deklaratë e dënuan personalitete të njohur të të gjitha sferave.

“#Gjesi” ka marrë edhe mendimet e qytetarëve rreth kësaj deklarate. Çuditërisht pati edhe prej tyre që e mbështete hoxhën, por që nuk munguan as deklaratat e forta, sharjet e fyerjet.

Në videon më poshtë, mund t’i dëgjoni qytetarët.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë