Lajme

Qentë endacakë kafshojnë nxënësin nga Prishtina, dërgohet në Emergjncë

Një nxënës i klasës së pestë të shkollës “Ismail Qemaili” në Prishtinë është sulmuar pak minuta më parë nga qentë endacak.

Një lexues i Gazetës Express ka bërë të ditur se e ka lajmëruar menjëherë emergjencën që pastaj ka dalë në vend të ngjarjes.

Fëmija sipas këtij dëshmitari ka vazhduar për trajtim në emergjencë.

Kujtojmë se ditët e fundit janë shtuar rastet e sulmeve nga qentë endacak, sidomos në kryeqytet.

Postime të ngjajshme
Lajme

Gjyshja kosovare bëhet hit në internet, hip në BMW luksoze dhe i jep gaz

Lajme

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Lajme

Zgjedhjet për kryetar komune në Podujevë: Si pritet të votojnë të prekurit nga Covid-19

Lajme

Ministria e Financave porosit dron 18 mijë euro, tregon se çka i duhet