Lajme

Qentë e Joe Biden me llogari në rrjete sociale

Champ dhe Major janë qentë e Joe dhe Jill Biden, të cilët do të zhvendosen të jetojnë në Shtëpinë e Bardhë.

Biden mori Champ kur ishte akoma një qenush në vitin 2008 dhe emri i tij i referohet babait të Joe që i tha djalit të tij “Çohu, kampion” kur ai ishte i vogël.

Kurse Major tashmë ka bërë histori duke qenë qeni i parë i strehuar që do të shijojë jetën në Shtëpinë e Bardhë.

Për fat të mirë për të gjithë tifozët e tyre atje, Champ dhe Major tani kanë zhytur putrat e tyre në mediat sociale dhe tani po bëhet postime për ndjekësit e tyre nga e gjithë bota.

Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime e foto.

Postime të ngjajshme
Lajme

Joe Biden shfaqet me këpucë të ndryshme, ja pse e bën

Lajme

Lajm i mirë për mërgimtarët që jetojnë në Zvicër

LajmeShow Bizz

A e kishte parashikuar “Kafeneja Jonë” edhe tërheqjen e 10 përqindëshit?

Lajme

Ky është efektivi i policisë, që u gjend i vrarë brenda makinës