Sport

Qëndron apo shkarkohet? Ky është vendimi për të ardhmën e Ronald Koeman

A do të jetë Ronald Koeman trajneri i Barçë sezonin e ardhshëm?

Një takim u zhvillua mbrëmË në Barcelonë midis trajnerit Hollandez, Presidentit Joan Laporta dhe drejtuesve të tjerë të klubit katalanas. Temë e diskutimit ka qenë pikërisht e ardhmja e Koeman .

Por në fund, palët nuk kanë marrë asnjë vendim,tregojnë disa media lokale siç është “RAC1”. Ish-trajneri i Hollandës është mbajtur përkohësisht në postin e tij, në pritje të një takimi të ri që do të zhvillohet në ditët në vijim.

Tani për tani mbetet gjithçka e hapur, por shanset se Koeman do të mbetet ende me ekipin katalanas janë reduktuar pas një finales së keqe të skuadrës por ai ende është favorit për pankinën Blaugrana edhe në vitin e ardhshëm

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89