Sport

Qendrim Gashi mbetet futbollist i lirë, ka dy oferta në tavolinë

Sulmuesi kosovar, Qendrim Gashi tashmë është futbollist i lirë.

Ai ishte pjesë e skuadrës së Lirisë në edicionin e kaluar.

Megjithatë, tashmë ai nuk ka kontratë me skuadrën nga Prizreni dhe nuk është kontaktuar akoma nga klubi për ta vazhduar bashkëpunimin.

GazetaBlic Sport mëson se ai ka dy oferta nga Liga e Parë e Kosovës dhe së shpejti pritet të vendosë për të ardhmen e tij.

Mbetet të shihet se cila do të jetë “aventura” e tij e re në futbollin kosovar.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë