Lajme

Punonjësit e ambasadës amerikane vizituan Majën e Gjeravicës dhe Pejën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Disa nga punonjësit e ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Kosovë, kanë vizituar dje majën e Gjeravicës.

Gjithashtu kanë ta vizituar edhe një mural të punuar nga të rinjtë në Pejë.

Këtë e ka bërë të ditur ambasada amerikanë nëpërmjet një shkrimin në Facebook, duke thënë se ka kaq shumë për të vizituar në Kosovën e bukur.

Më poshte shihni galeri te bere nga vet ata.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat