Show Bizz

Publikohet video e momentit kur djali i Presidentit Thaçit, Endriti bën… (Video)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Endrit Thaçi njihet si njëri prej atyre djemve të politikaneve që nuk kursehet nga luksi

Ai është parë shpesh si njëri prej djemve që ka shëtitur botën, derisa pushimet më parë i bënte në vende të ndryshme të botës, si në Romë, Dubai, Vjenë dhe vende të tjera.

Por sot ai ka zgjedhur që të na tregojë se nuk është më në vendet me ekzotike të botës por që pushimet dimërore po i kalon në Brezovicë. Kjo shihet në një video që ai ka postuar në Instagram.

E duket se djali i presidentit është edhe një skiator i mirë, pasi që nga video duket se di shumë mirë të skijojë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto