Auto/Tech

Publikohet traileri i “ Fast & Furious 9”

Është publikuar traileri i pjesës së 9-të të vazhdimeve të një prej filmave që ka thyer arkat filmike në mbarë botën.

“Fast and Furios 9“ ka publikuar trilerin e parë zyrtar në të cilin përveç personazheve që jemi mësuar t’i shohim, një tjetër emër i njohur i është bashkuar ekipit.

ADVERTISING

Bëhet fjalë për John Cena i cili do të ketë një nga rolet kryesorë të pjesë së 9-të me radhë.

Aksion dhe shumë andrenalinë dhe skena që tejkalojnë imagjinatën janë përfshirë edhe në vazhdimin e ri i cili del në teatër me 22 maj të këtij viti.

Ndërsa, kohë më parë aktori kryesor i filmit, Vin Diesel ishte shprehur se dëshiron të realizoj edhe vazhdimin e 10 të “Fast and Furious”, por çdo gjë është ende e paqartë./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Auto/Tech

Facebook Messenger merr dizajn të ri

Auto/Tech

Aston Martin V12 Speedster me 700 kuaj fuqi dhe çmim prej një milion eurove

Auto/Tech

Samsung zbuloi Galaxy S20

Auto/Tech

Teknologjia po bën mrekulli, falë syzeve VE, nëna ritakon vajzën e saj të vdekur