Lajme

Publikohen pamje nga momenti i arrestimit të Molliqajt, shihet i gjakosur në kokë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është arrestuar nga Policia e Kosovës, bashkë me pesë aktivistë të kësaj partie, pasi kanë penguar konferencën për medie të kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënsja e PSD-së, Natyra Kuçi.

Siç shihet, Molliqaj është gjakosur në tentim-protestën ndaj Trendafilovas.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar