Sport

Publikohen formacionet zyrtare të super ndeshjes, Liverpool – Manchester City

Sot, me fillim nga ora 17:30 luhet ndeshja kryesore e javës në futbollin evropian.

Liverpool dhe Manchester City ballafaqohen me njëra tjetrën, shkruan Gazeta Olle.

Takimi luhet në “Anffield Road”.

Tashmë si Klopp e poashtu edhe Guardiola kanë publikuar formacionet zyrtare të takimit.

Formacionet:

Postime të ngjajshme
Sport

Tjetër gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ka gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli