Sport

PSG vendos ta shesë Neymarin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shpresat e Barcelonës për të nënshkruar me Neymar mbesin të hapura.

Lojtari po kërkon largimin nga PSG dy vjet pas transferimit, dhe e ardhmja e tij shihet në La Liga.

Sipas Gerard Romero të RAC1, shpresat e Barcelonës për të nënshkruar me Neymar do të vazhdojnë të jenë të hapura edhe në orët e ardhshme, përcjell lajmi.net.

PSG mendohet se ka pranuar largimin e Neymar, por janë ende në pritje të asaj që vlerësojnë se është një ofertë e pranueshme nga Barcelona apo Real Madrid.

Duket se saga më e madhe e kësaj vere, po shkon drejt fundit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv