Sport

Pse nuk u stërvit sot Enis Bardhi me kombëtaren e Maqedonisë së Veriut?

Sot, futbollisti shqiptar, Enis Bardhi nuk u paraqit në stërvitjen e kombëtares së Maqedonisë së Veriut. Kjo mori vëmendje në mediat kosovare.

Indeksonline kontaktoj me zëdhënësin e Federatës së Futbollit në Maqedoninë e Veriut, Faton Zylbehari për ta pyetur rreth Enis Bardhit.

“Bardhi sonte bashkohet me ekipin përfaqësues. Dje kishte ndeshje me Real Madridin dhe fluturimin e kishte sot pasdite. Ishte e paralajmëruar kjo që më parë dhe nuk arrinte dot seancën stërvitore”, u shprehë ai.

Maqedonia e Veriut do të luaj me 8 tetor kundër Kosovës në kuadër të play-offit në Ligën e Kombëve.,

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani po feston fitoren në një kafene, Ismet Munishi pritet si një hero

Sport

Hyseni: Nuk bëmë paraqitje të mirë, ja se çfarë do ndodhë me Mezanin

Sport

Rezultatet e plota të xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Sport

Idrizi: Ishim më të mirë se Gjilani, ky talent i yni do jetë nga më të mirët në Kosovë