Sport

Pse ishte aq i frustruar ndaj Rrahmanit? Zbulohet arsyeja pse u zëvendësua Hysaj

Zëvendësimi i mbrojtësit shqiptar, Elseid Hysaj me Mario Ruin nuk kishte të bënte me një zgjedhje teknike të trajnerit Gattuso, por me një dëmtim muskular të pësuar nga Hysaj të cilin e ka bërë të ditur vetë klubi i kaltër, përcjell Periskopi.

Në komunikatën e Napolit shkruhet që Hysaj ka probleme në pulpën e këmbës së majtë.

Megjithatë, ajo që shkoi viral ishte kur Hysaj nuk e përshëndeti mbrojtësin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin, duke e injoruar shumë keq atë.

Përkundër videove që kanë qarkulluar në rrjet nga fansat që janë të tërbuar me Hysajn, ende nuk dihet arsyeja e frustrimit ndaj Rrahmanit.

Si e injoroi Hysaj Rrahmanin? Shihni videon më poshtë:

Postime të ngjajshme
Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet

Sport

Pasi mposhtën Dritën dhe Llapin, Adenis Shala ka disa fjalë edhe për Prishtinën

Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro

Sport

SUPERLIGA: Mbyllen me këto rezultate takimet, Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria