Sport

Prurja e Llapit realizonte gol nga “Himalaja”, ky është Francisco Rivera

Klubi Futbollistik “Llapi” ka bërë goditjen e radhës para ndeshjeve për garat evropiane.

Skuadra e Tahir Batatinës ka transferuar mesfushorin meksikan, Francisno Rivera, shkruan Gazetasheshi.com

Mesfushori ofanziv është 26 vjecar dhe së fundmi ishte pjesë e Minero de Zacatecas me të cilët pati 20 paraqitje, 4 gola e 1 asistim.

Rivera është paraqitur edhe për CF America, Monagas SC, Alebrijes de Oaxaca, OF Atlanta, Quertaro FC dhe Tiburnes Roja de Veracruz.

Me skuadrën Mineros, futbollisti 26-vjecar realizonte gol nga mesi i fushës.

Për më shumë shijojeni golin e futbollistit më të ri të Llapit:

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria